Топ категорії

Швидкі посиланняЗвязатися з нами: +380 (68) 350-29-02

Про нашу компанію

Генеральний дистриб'ютор в Україні ТОВ "Світ товарів" реалізує продукцію і представляє інтереси виробника на Україні. Компанія має великий досвід по реалізації товарів народного споживання а також професіоналізм в області маркетингу.


Сьогодні основними напрямками діяльності підприємства є:


  • Гуртова торгівля
  • ТОВ "Світ товарів" співпрацює з багатьма регіонами України. Ведеться робота з регіональними оптовими базами, найбільшими імпортерами, торговими мережами, спеціалізованої фірмовою роздрібною торгівлею, торговими фірмами та приватними підприємцями. Для партнерів пропонується розширений прайс-лист з низькими цінами і системою знижок.
  • Створення дистриб'юторської мережі і поставки товарів по всій території України
  • Підприємство зацікавлене в партнерських і ділових відносинах з будь-яким регіоном і містом України. Тут готові опрацювати будь-які пропозиції щодо співпраці на взаємовигідних умовах.
  • Подальший розвиток власного виробництва товарів народного споживання


ТОВ "Світ товарів" виконує роль розробки та впровадження для нових методів виробництва з метою розширення асортименту продукції, що випускається. Ми проводимо маркетингові дослідження і передаємо їх на виробництво наших партнерів щоб поліпшити якість продукції а також розробляємо нові моделі продукції.


Дякую за увагу!  З повагою,

Turki.com.ua

Адміністрація магазину

menu